Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
mieszkaniec gminy napisał:
No to teraz dopiero Pan Długosz zacznie płaszczyć się przed wyborcami. Przed pierwszą turą chodził po wsiach i prosił o głosy, teraz pewnie będzie na kolanach błagał. Dziwi mnie jak ludzie wierzą w te jego obietnice wyssane z palca. Przecież ten człowiek nic sobą nie reprezentuje. Jest pozbawiony honoru. Robił zgrupowania na wsiach i opowiadał razem z p. Borowskim bzdury na temat Pana Kapicy. Jeśli ten człowiek miałby być wójtem gminy to ja dziękuję... Gdyby był uczciwy to dałby ludziom samym zadecydować ale nie, jemu zamarzyła się ciepła posadka w gminie. Ciekawe czy te ulotki na przystankach obrażające Pana Kapicę to też jego sprawka, ale nikogo za rękę nie złapano więc nie można twierdzić czy to on. Ludzie ogarnijcie się!!! Po co nam taki wójt, który dołki kopie pod kontrkandydatami. Sieje zamęt a chłopi myślą że chodzi mu o ich dobro. Miączyn też nie pomyśli tylko za nim pójdzie bo przecież " on jest z Miączyna" i choćby był najgorszy to trzeba za nim iść. Ciemnota ludzka nie zna granic... wystarczy pokrzyczeć o zmianach i rozwaleniu wszystkiego a już za nim idą. Dla mnie nie jest to człowiek nadający się na wójta! Wójt powinien coś sobą reprezentować, a cechować powinna go uczciwość, a p. Długosz przed wyborami pokazał ze jej nie ma!
Człowieku a co ty sam reprezentujesz nie wypowiadaj się na temat ludzi i nie broń innych ludzie właśnie widzą co się w gminie dzieje i sami zadecydują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się może w tej gminie dziać?? Każdy mówi tylko, że nic się nie dzieje, aleeeeeeeeeeeeee co np. obiecał robić Pan Długosz, bo w sumie nie wiem co właściwie on obiecał, co się będzie działo jak wygra?? Bo jak teraz się nic nie dzieje - przez cała gminę prawie, będzie ładna droga nr 74, chodnik świdniki, chodnik do szkoły zawalów, utwardzane wiejskie drogi, to tyle tylko co widać gołym okiem w październiku, co w takim razie ma się dziać po wygranej Pana Długosza, nie piszę jako jego przeciwnik tylko chciała bym wiedzieć tak po prostu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Człowieku a co ty sam reprezentujesz nie wypowiadaj się na temat ludzi i nie broń innych ludzie właśnie widzą co się w gminie dzieje i sami zadecydują.
Widać, że nerwy ci puszczają i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Co się może w tej gminie dziać?? Każdy mówi tylko, że nic się nie dzieje, aleeeeeeeeeeeeee co np. obiecał robić Pan Długosz, bo w sumie nie wiem co właściwie on obiecał, co się będzie działo jak wygra?? Bo jak teraz się nic nie dzieje - przez cała gminę prawie, będzie ładna droga nr 74, chodnik świdniki, chodnik do szkoły zawalów, utwardzane wiejskie drogi, to tyle tylko co widać gołym okiem w październiku, co w takim razie ma się dziać po wygranej Pana Długosza, nie piszę jako jego przeciwnik tylko chciała bym wiedzieć tak po prostu?
Wszystkie drogi i chodniki ktore zostaly w blyskawicznym tempie zrobione przed wyborami niedlugo i tak beda znowu do poprawki bo ich jakosc nie oszukujmy sie jest mierna. Przedwyborcze inwestycje to najlepszy sposob aby zamydlic ludziom oczy jak to sie gmina rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie:utwardzane wiejskie drogi,chodnik Zawalów szkoła,chodnik Świdniki-i to wszystko w pażdzierniku. Nawet o wszystkim nie wiedziałem. No cóż , ja akurat studiuję i do rodzinnej miejscowości nie przyjeżdżam dość często,ze względu na odległość(akurat w żadnej z wymienionych z nowymi chodniczkami nie mieszkam).Powiem więcej -moja rodzina nie miała tyle szczęścia,żeby razem z innymi cieszyć się chociaż troszeczkę utwardzoną drogą.Widocznie październik był za krótki. Cóż można powiedzieć,życzylibyśmy sobie o wiele,wiele więcej takich"przedwyborczych październików".I na koniec jeszcze jedno.Ktoś w końcu te chodniki kazał robić akurat w tym miesiącu.Ciekawe dlaczego,ciekawe ? Czy inni ludzie mieszkający w innych wioskach to "podludzie" .Oni już na nic nie zasługują? Czy może czasu zabrakło? Kojarzę wszystkich kandydatów na wójta. W pierwszej turze nie głosowałem,Teraz zagłosuję na pewno.Mam nadzieję ,że przed swoim domem w błocie nie utonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było pytanie, co będzie robił Pan Długosz. ZERO odpowiedzi bo ZERO aktywności będzie? Tylko dalej niezadowolenie z tego co się dzieje, a robi się dużo. Czyli mówicie trzeba zmian. Może się KIM pomyli przysieje rakieta i bedą zmiany . Chyba tylko takie was ratują. INSPEKTOR grasz chyba na dwa końce. Fałszywy człowieku siedzisz pewnie w gminie i zaostrzasz atmosferę. Albo specjalnie taki nik, ale bez wątpienia siedzisz teraz nie przy swoim komputerze w domu. Czy ktoś w końcu odpowie co chce czynić Pan Długosz i za co ? Bo nikt nie wie co on chce, tzn. dla siebie chce papierków z Królem Jagiełło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "m" Na twoim miejscu zastanowiłabym się,co ty tak naprawdę chcesz wiedzieć.Raz piszesz,że nie jesteś przeciwnikiem danej osoby,a drugi zaczynasz tę samą osobę oczerniać. Bardzo brzydkie,nieetyczne zachowanie.Wynika z tego ,że twój stan emocjonalny jest bardzo chwiejny, a to nie jest dobry znak dla zdrowia.Nie mów ,że i ty się tak stresujesz? Sprawdź,czy każda buźka jest na właściwym miejscu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam. Odpowiedź skierowana do"M"(nie "m"). Grunt,ze sens właściwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola, zaraz się dziecko zdemaskujesz. Ja nie mam swojego kandydata, dlatego nie posądzaj mnie. Piszę obiektywnie. Jeden i drugi Pan do mądrzy ludzie, ale troszkę uszczupliwości nie zaszkodzi pod adresem obu. Czy ktoś w końcu odpowie co chce czynić Pan Długosz i za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzedniej wiadomości "M" pisałaś,że "nie piszę jako jego przeciwnik",a z Twojej ostatniej wynika,że jesteś jego zagorzałą przeciwniczką. Miałem się w tym temacie nie wypowiadać,a czytam to forum od samego początku.Analizuję je,bo na zajęciach na bieżąco śledzimy kampanie wyborczą w swoich gminach i prezentujemy zebrane informacje grupie.Koledzy zasugerowali mi,że za tymi wpisami stoi kilka osób,którym mocno zależy,żeby nie wygrał pan Długosz,bo każda z wypowiedzi jest pisana w podobnym stylu. Wiele osób wie co zamierza pan Długosz,gdy wygra wybory i słyszałem wiele dyskusji na ten temat.Bardzo pozytywnie ludzie wypowiadają się o budowie sieci kanalizacji i wodociągów,większym stopniu pozyskiwania środków unijnych,bo dofinansowania z UE są prawie na wszystko-wiem bo uczę się o tym na studiach[skoro inne gminy o podobnych dochodach korzystają z nich na okrągło to czemu miączyńska gmina nie może?],czy też dokończeniu rozpoczętych inwestycji. Może teraz ktoś się wypowie na temat programu wyborczego pana Kapicy?Też bym chciał go poznać,poza ulotką praktycznie nie mam żadnych informacji na jego temat,a na ulotce nic konkretnego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawianie na środki z UE, no dobra. Nie zależy mi na oczernianiu nikogo, chciałam wiedzieć co będzie chciał robić. W sumie o programie Pan Kapicy też nie wiele wiem. Do tej pory tak psiałam bo ludzie mówią, że nic się nie dzieje, ale jednak coś się robi. Chyba środków z UE gmina nie dostaje w ten sposób jak moja córka ode mnie ? To jest chyba dłuższy proces. Może ci co teraz pracują w gminie te pieniądze faktycznie załatwiają ale nie tak szybko to wszystko idzie. Ciekawe kto tam odpowiada za pozyskiwanie środków z UE, może jakoś im nie wychodzi. To trzeba by pewnie jakoś inaczej sprawdzać. Nie za wszsytko co jest złe obarczajmy jedynie wójta. Jak kogoś niechcący uraziłam swoimi wupowiedziami to przepraszam. Powodzenia dla obu kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiadomości "M" Nazywam się Ola Z.,mam 28 lat,dwóch braci,jestem dzieckiem tylko i wyłącznie dla swoich rodziców i już dawno nie jestem od nich zależna finansowo.Daleko mi do osądzania innych,a tym bardziej do posądzania,dlatego radzę dokładnie czytać opinie i właściwie je interpretować.A ANALIZUJĄC TWOJĄ WYPOWIEDŹ DZIWIĘ SIĘ, ŻE JAKO KOBIETA(MATKA)PISZESZ TAKIE DZIWNE OPINIE.Kobiecie tak nie wypada.Ale widzę,że wiatry u ciebie"M" często zmieniają swoje kierunki.To też nie jest dobre. Trochę więcej wiary w siebie i przede wszystkim asertywności. ASERTYWNOŚĆ-UMIEJĘTNOŚĆ PEŁNEGO I OTWARTEGO WYRAŻANIA SAMEGO SIEBIE W KONTAKCIE Z INNYMI OSOBAMI. Tłumacząc definicję to uczciwe i stanowcze wyrażanie swoich opinii,a więc i szacunek do samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
Widać, że nerwy ci puszczają i to bardzo.
a z czego tu się śmiać z tego ze ludzie obrażają się na wzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mieszkańca gminy a co to kogo obchodzi może i 10 razy kandydować na wójta gminy a inni radni czym się do tej pory popisali.po prostu kogoś tu kole w oczy pan Długosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zobaczymy co będzie. Długosz jest równy gość. Może niech by i wygrał. Kapica prawdę mówiąc też jest mądry człowiek. Jak ma się coś zmienić to tylko na lepsze i oby było sprawiedliwie. POWODZENIA DLA OBU. PRZEGRANYCH NIE BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
a z czego tu się śmiać z tego ze ludzie obrażają się na wzajem.
sorki ! Ta wypowiedź skierowana jest do Użytkownik mieszkaniec gminy dnia 23 listopad 2010 - 16:38 napisał tzn. tego, którego wypowiedź przytoczyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
sorki ! Ta wypowiedź skierowana jest do Użytkownik mieszkaniec gminy dnia 23 listopad 2010 - 16:38 napisał tzn. tego, którego wypowiedź przytoczyłeś.
Do forumowicza o nicku ,,mieszkaniec gminy", który obraża w swoich wypowiedziach innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123; napisał:
Ja jestem przekonany, że będziemy mieć nowego wójta w osobie p. J. Długosza.
Jestem tego samego zdania jak większość ludzi których znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Jestem tego samego zdania jak większość ludzi których znam.
Widzę ze jest nas dwóch mieszkanców gminy o takim samym nicku tylko ze bardzo się różnimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też myślę, że wkrótce będzie nowy wójt. (J. Długosz) na niego zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...